TR | EN
MENÜ

Hakkımızda

 

Firmamız, Ves Dayanıklı Tüketim Malları Ltd Şti 2000'li yılların başında dış ticaret amacı ile kurulmuş ve günümüzde mini bar, mini soğutucu imalat ve ticaret ve ihracatını birlikte yürütmektedir.

Uzun yıllar OEM üretim olarak yurt dışı alıcılara hizmet eden firmamız bu faaliyetine son yıllarda iç pazarıda dahil ederek yoluna devam etmektedir. Ürün çeşidi olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız 25 değişik model mini bar ve mini soğutucu üretebilme imkanına sahiptir.

Firmamız, istenilen doğrultuda yurtiçi ve yurtdışına özel mini bar üretimi de yapmaktadır. Üretimin önemli bir bölümünü ihraç eden firmamızın hedefi, ulusal standartlardaki üretim ve hizmet kalitemizi müşterilerimizle birlikte uluslararası standartlarda paylaşmak ve teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyi ve en kaliteli ürün ve satış sonrası hizmeti sunmaktır.

Üretimini yaptığımız tüm ürünler istenilen toleranslar dahilinde kalibrasyon onaylı dünya markası olmuş ölçüm cihazları ile kontrol edilmekte ve ülke üretim standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. En üst düzeyde müşteri tatmininin sağlanması başarımızın temel anahtarıdır. Çalışan personelimizin bu konudaki eğitimine ise birincil önem verilmektedir.